KONEČNĚ POŘÁDNÁ FIREMNÍ AKCE

teambuilding kde něco nového zkusíte, něco se naučíte a hlavně se pobavíte :-)

Jestli Vám už nestačí jít na bowling nebo na motokáry, můžete zažít outdoorový teambuilding kde se budeme učit jezdit moderní traily a nebo vylezeme na skálu. Postupně se budeme zlepšovat a nakonec se večer budete u videoanalýzy divit co jste všechno projeli a jak skvěle jste u toho vypadali :-)  

Atributy akce: .. kolo .. sranda .. team .. sranda .. výuka .. sranda .. lezení .. večerní videoanalýza = velká sranda

Zábavné odpoledne 

Na překážkách se naučíme základní dovednosti a zkusíte si projet i těžší věci a aby bylo veselo dáme závody kdo dál skočí na kole a kdo poslepu zabrzdí na značce

Den na trailu/bikeparku

Vybereme nějaké trail centrum a během soboty si zkusíte průjezdy těch nejzábavnějších míst a zdokonalíme vaši techniku. Bude hromada pádů, srandy a třeba se i něco naučíme :-)

2 dny na trailech

2 dny zábavy .. vyladění dovedností .. vytunění průjezdu těžkými pasážemi a večerní posezení nad videoanalýzou Vaší jízdy což přinese velkou dávku zábavy a ponaučení


Den na skalách

Najdeme správnou skálu a pak si na ni vylezete. Naučíte se jistit, zkusíte si padat :-) vyfotíte se na vrcholku a zasmějete se kolegům :-)

Dva dny na skalách a kole

Chcete zkusit kombinaci lezení a bikování .. jedna akce a dvojitá porce zábavy a zkušeností. Odjedete domu se spoustou zážitků :-)

akce pro Vás na míru 776 819 795 

zajišťujeme buď celou akci vč. ubytování a večírku a nebo pro Vás připravíme pouze programovou náplň 
v případě že chcete zkusit endurová či sjezdová kola je třeba zamluvit hodně předem
lezecké vybavení zajišťujeme automaticky

Vytvořte si webové stránky zdarma!